.

.

Одлична цена
Среќен TYD-49 AC напон 220V 3-4W насочен постојан магнет синхрони моторни 1.8 пак -60 пак

Среќен TYD-49 AC напон 220V 3-4W насочен постојан магнет синхрони моторни 1.8 пак -60 пак

DEN 518.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

сертификација:
CCC,CE
AC Напон:
208-230 / 240 V
Ефикасност:
ИЕ 3
Тип:
Синхрони Мотор
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Фаза:
Еднофазен
Број На Модел На:
TYZ49
Фреквенција:
50 / 60Hz
Излезна Моќност:
3-4W
Производи во категоријата