.

.

Одлична цена
КАПА Префрлување НИ 400V683J 0.068 UF CBB22 68NF P=7.5 MM нови и оригинални

КАПА Префрлување НИ 400V683J 0.068 UF CBB22 68NF P=7.5 MM нови и оригинални

DEN 202.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Приклучок Тип:
US
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Број На Модел На:
400V683J
Производи во категоријата