.

.

Одлична цена
КАПА Префрлување НИ 1000V 20PF 1KV нови и оригинални

КАПА Префрлување НИ 1000V 20PF 1KV нови и оригинални

DEN 272.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Приклучок Тип:
US
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Број На Модел На:
1KV 20PF
Производи во категоријата