.

.

Одлична цена
Трговија на големо 5Sets/Многу ЕЈ-5 ЕЈ-5A ЕЈ-5B AC Адаптер за Напојување за Nikon Камери D50 D70 D70s D80 D90 D100 D300 D300s D700

Трговија на големо 5Sets/Многу ЕЈ-5 ЕЈ-5A ЕЈ-5B AC Адаптер за Напојување за Nikon Камери D50 D70 D70s D80 D90 D100

DEN 1176.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
US
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Камера/Видео Камера
Излезниот Напон:
DC 9.0 V 4.5 НА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Број На Модел На:
ЕЈ-5
Производи во категоријата