.

.

Одлична цена
Алтернатор Регулаторот Држач, Четка За Daihatsu Шарада 1.0 l Шарада 1.3 l In250 126000-0550

Алтернатор Регулаторот Држач, Четка За Daihatsu Шарада 1.0 l Шарада 1.3 l In250 126000-0550

DEN 696.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повторливост:
In250 126000-0550
Резолуција:
CB-N250
Hysteresis:
In250 126000-0550
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
Алтернатор Регулатори На Напон
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
линеарна:
In250 126000-0550
Производи во категоријата