.

.

Одлична цена
XL2Z2C204AB НОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За Ford Explorer Меркур 1995-2008 1F0043701B XL2Z2C204AA

XL2Z2C204AB НОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За Ford Explorer Меркур 1995-2008 1F0043701B XL2Z2C204AA

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повторливост:
Стандарден ABS Сензор
линеарна:
Стандарден ABS Сензор
Чувствителност:
Стандарден ABS Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Стандарден ABS Сензор
Резолуција:
Стандарден ABS Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
Стандарден ABS Сензор
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
1F0043701B XL2Z2C204AA
Производителот Дел Број:
XL2Z2C204AB
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
ABS Сензор
Позиција:
Пред лево десно
Производи во категоријата