.

.

Одлична цена
SSEA трговија на Големо Нови Оригинални ОТКЛУЧЕН HUAWEI MU736 3G NGFF интерфејс, Безжична Картичка WCDMA/HSP/HSPA/EDGE/GPRS/GSM Модул

SSEA трговија на Големо Нови Оригинални ОТКЛУЧЕН HUAWEI MU736 3G NGFF интерфејс, Безжична Картичка WCDMA/HSP/HSPA/EDGE/GPRS/GSM

DEN 516.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
сертификација:
Други
Безжичен Протокол:
Други
Примена:
Лаптоп
Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Преносот Го Оценувате:
10/100/1000Mbps
Бренд Име:
SSEA
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес
Вид:
Внатрешна
Број На Модел На:
MU736
Тип:
Безжичната
Интерфејс Тип:
NGFF
Производи во категоријата